Gardensoftaniquetil's portal

Temat: Czy układ hamulcowy w PASSACIE jest w wyposażeniu??
Witam!

Dzis wystosowalem pismo do AS a takze do kierownictwa AS w Krakowie oraz Kulczyk Tradex mniej wiecej takiej tresci:
W odpowiedzi na pismo z dnia 4.12.2007r. kategorycznie zaprzeczam, abym prowadził jakiekolwiek rozmowy z Panem Krawczukiem na temat odbioru samochodu marki Passat nr nadwozia (...) po naprawach gwarancyjnych. Jeżeli usterki wskazane przezemnie się nie potwierdzały to dlaczego pobierano z magazynu części do wymiany na podstawie zleceń: (...)oraz (...); tj. serwo, czujnik paliwa i sterownik układu hamulcowego, na co posiadam dowody pobrania. Niestety nie mam wiary, a także zaufania co do wykonywanych napraw gdyż Pan Krawczuk nie był w stanie dać mi pisemnej gwarancji na wykonywane naprawy, a także na 100% bezawaryjność pojazdu po wykonywanych naprawach.

Natomiast co do odbioru pojazdu z serwisu informuję, że jeżeli samochód (bubel) ten Państwu przeszkadza, podaję najbliższy adress składowania takich samochodów tj. PHU „PTAK” AUTOZŁOM ul. Tarnowska 140a, 33-300 Nowy Sącz.

Podpisane
Z pozdrowieniami
....Do tego na poczatku przyszlego tygodnia zaczynaja krecic odcinek do Turbo Kamery, wczoraj wyslalem ostatnie dokumenty. Reporter potwierdzil zainteresowanie historia a takze chec nakrecenia materialu.

POZDRO
Źródło: forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=15852